Publicat  19 Aprilie 2022

contabil

Societatea pe acțiuni ”Pietriș”, Toate regiunile Full Time 6 MDL

Informații de bază

Salariul:
6 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii de specialitate;
  • Cu experiență de lucru minimum 1 an;
  • Cunoştințe de operare cu calculatorul (1C, Word, Excel);
  • Dorința de a învăța să lucreze bine;
  • Responsabilitate, punctualitate, disciplină.

Condiții de muncă:

  • Forma de angajare: permanent;
  • Pachet social deplin;
  • 5 zile lucrătoare pe săptămână, 8 ore pe zi;
  • Salariul net: 6-9 mii lei pe lună.

Responsabilități:

  • Emiterea facturilor fiscale;
  • Recepționarea și prelucrarea documentelor primare;
  • Introducerera datelor în sistemul 1C.

Extragerea rocii de calcar, producerea materialelor de constrcție:  Agregat grosier 6/20 mm, Agregat grosier 20/40 mm, Agregat grosier 40/80 mm, Agregat fin 0/6 mm, Amestec de agregate 0/40 mm,

SM SR EN 13242+A1:2010,

Piatră  brută de calcar pentru construcții (m400)

Contacte

Adresa sediului central
str.Feroviarilor, 4, or.Vatra, mun.Chișinău
Număr de contact:
069871940
nicolaetriboi@pietris.md