Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii de specialitate medii sau superioare;
  • Aptitudini de calcul;
  • Cunoştințe de operare cu calculatorul ( Word, Excel);
  • Responsabilitate, punctualitate, echilibru emotional.
  • Cunoastera programului de contabilitate 1C.8

Condiții de muncă:

  • Termen de angajare: permanent
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, 8 ore pe zi, 8.00 -17.00, pauza de masă: 12.00 - 13.00 ;
  • Salariul lunar net: 10 mii lei.
  • Pachet social deplin.

Responsabilități:

  • Verificarea facturilor de marfă privind corectitudinea și completitudinea lor;
  • Organizarea inventarierii patrimoniului și valorificarea rezultatelor;
  • Emiterea facturilor fiscale;
  • Recepționarea și prelucrarea documentelor primare;

Sediul:

transport public: autocarul urban nr.16; microbuzul ruta Chișinău - Sireți.

Trimite CV

Despre companie

Extragerea rocii de calcar, producerea materialelor de constrcție:  Agregat grosier 6/20 mm, Agregat grosier 20/40 mm, Agregat grosier 40/80 mm, Agregat fin 0/6 mm, Amestec de agregate 0/40 mm,

SM SR EN 13242+A1:2010,

Piatră  brută de calcar pentru construcții (m400)

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte