Publicat  10 Octombrie 2022

Contabil

Societatea pe acțiuni ”Pietriș”, Toate regiunile Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii de specialitate medii sau superioare;
  • Se acceptă angajarea unui student, care dorește să exceleze în cunoașterea profesiei de contabil;
  • Cunoştințe de operare cu calculatorul (1C, Word, Excel);
  • Responsabilitate, punctualitate, disciplină.

Condiții de muncă:

  • Forma de angajare: permanent;
  • Pachet social deplin;
  • 5 zile lucrătoare pe săptămână, 8 ore pe zi, de la 8.00 până la 17.00, pauza de masă: 12.00 - 13.00 ;
  • Salariul net: 7-10 mii lei pe lună; suplimentar: premii periodice pe parcursul anului; posibilitatea creșterii salariului.

Responsabilități:

  • Emiterea facturilor fiscale;
  • Recepționarea și prelucrarea documentelor primare;
  • Introducerera datelor în sistemul 1C.

Sediul:

  • Societatea pe acțiuni ”Pietriș”: str.Feroviarilor, 4, or.Vatra, mun.Chișinău;
  • cod fiscal: 1003600062729;
  • e-mail: cont@pietris.md, tel/fax.022-61-57-94, 069871942, Preguza Oxana, contabil-șef;
  • transport public: autocarul urban nr.16; microbuzul ruta Chișinău - Sireți, microbuzul ruta nr.171.

Extragerea rocii de calcar, producerea materialelor de constrcție:  Agregat grosier 6/20 mm, Agregat grosier 20/40 mm, Agregat grosier 40/80 mm, Agregat fin 0/6 mm, Amestec de agregate 0/40 mm,

SM SR EN 13242+A1:2010,

Piatră  brută de calcar pentru construcții (m400)

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str.Feroviarilor, 4, or.Vatra, mun.Chișinău
Număr de contact:
069871942
nicolaetriboi@pietris.md