Publicat Recent

Project Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Manager Vânzări în domeniul IT!

Responsabilități:

  • Cercetarea pieții și atragerea clienților noi.
  • Căutarea clienților și proiectelor noi.
  • Gestionarea activităților și oferirea consultațiilor.
  • Colaborarea strânsă cu partenerii noștri.
  • Crearea/Coordonarea sarcinilor tehnice și deadline-urilor pentru echipă.
  • Recepționarea apelurilor și mesajelor de la clienți.
  • Prezentarea serviciilor/produselor și negocierea termenilor și condițiilor comerciale.
  • Organizarea întâlnirilor cu clienții.

Competențe necesare:

  • Studii superioare.
  • Experiență în vânzări min 1 an.
  • Cunoștințe de bază în domeniul IT.
  • Abilități de convingere și comunicare în afaceri.
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor: română, rusă și engleză (nivel B2-C1).
  • Aptitudine de organizare și planificare.

Ce oferim noi:

  • Interacțiune cu oameni devotați și profesioniști.
  • Implicarea în diverse proiecte interesante și de perspectivă.
  • Oficiu confortabil chiar în centrul capitalei.
  • Contract pentru min jumătate de an, ceea ce oferă garanție de muncă.
  • Instruire și pregătire profesională.
  • Resurse de dezvoltare.
  • Pachet social complet.
  • Program de lucru: Luni - Vineri 08:00-17:00.
  • Pauză de cafea și atmosferă plăcută.

Cei care sunt interesați și doresc să aplice la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu specificarea poziției la adresa electronică: itsystemcv@gmail.com sau contactați-ne: [vezi telefon]069744442.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte