Publicat  25 Februarie 2022

Cosmetolog

Ghizela Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe principale față de candidați:

- deținerea certificatului de cosmetolog;
- studiile superioare sau medii în medicină;
- experiența anterioară în poziția de cosmetolog ar fi binevenită;
- deținerea certificatelor ce confirmă participarea la cursuri și traininguri în domeniu constituie un avantaj;
- fluență în limba rusă (cunoașterea limbii de stat și a limbii engleze sunt binevenite);
- lipsa deprinderilor dăunătoare.

Calități personale:

- capacitate de a învăța;
- orientare către dezvoltare profesională;
- abilități de comunicare;
- capacitatea de a lucra în echipă;
- onestitate.

Responsabilități principale:

- efectuarea de tratamente cosmetice faciale și corporale;
- realizarea seminarelor.

Oferim:

- remunerare competitivă (salariu fix + premii lunare în funcție de performanțele obținute);
- șansa de a activa într-un domeniu în plină ascensiune și dezvoltare;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă unită de profesioniști;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- un loc de muncă confortabil dotat cu tot echipamentul și aparatajul necesar.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: tatiana.parlicov@ghizela.md
Chișinău, str. Bernardazzi, 79
Telefon: 078884884

Компания “GHIZELA” начала свою деятельность по продвижению на молдавский рынок лучших достижений мировой косметологии и эстетической медицины с 2003 года. Основные направления деятельности компании — это эксклюзивная дистрибуция профессиональных косметических марок; поставка специализированного оборудования для салонов красоты марки BDR (Германия); косметический салон “GHIZELA” и учебный центр. Нашими клиентами являются медицинские центры, клиники эстетической медицины, СПА и фитнесс-клубы, санаторно-курортные учреждения, косметические кабинеты и частнопрактикующие косметологи.

Кроме исключительного качества и широкого ассортимента продукции и высококвалифицированного оборудования, мы организовываем бесплатные семинары и практические занятия, что повышает профессиональный уровень косметологов и помогает процветанию вашего бизнеса.

Număr de contact:
078884884
tatiana.parlicov@ghizela.md