Publicat Recent

Angajat in renovarea canalizarii

Informații de bază

Salariu:
520 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
În străinătate, Olanda

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Nu aveți probleme cu munca solicitantă din punct de vedere fizic
  • Nu ai nicio problemă cu zilele lungi
  • Sunteți în căutarea unui loc de muncă pentru o perioadă mai lungă de timp
  • În posesia permisului de conducere B. În posesia permisului de conducere C constituie un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Contract de muncă olandez în conformitate cu legislația olandeză
  • Salariu: 520 € net pe săptămână
  • Cazare asigurata - conditii foarte bune (Wi-fi, masina de spalat, bucatarie functionala)
  • Se ofera masina pentru transport munca-cazare
  • Posibilitatea de a lucra pe termen lung
  • Fond de pensii după 8 săptămâni de muncă
  • Lucrați într-un mediu plăcut și sigur

Responsabilități:

In calitate de angajat în renovarea canalizării, veți renova canalizările din Țările de Jos. În faza preliminară a inspecției, colegii dumneavoastră au remarcat că sistemul de canalizare trebuie renovat, pentru care sunteți responsabili și dumneavoastră și colegul dumneavoastră. Într-un camion complet echipat mergi la proiectul relevant, unde plasezi un nou perete interior cu ajutorul unui robot. Aici lucrezi cu rășină. Nu ai încă experiență în asta? Nicio problemă, deoarece veți fi învățați toate trucurile meseriei în cadrul acestei companii. Deci, accentul se pune în principal pe motivație și entuziasm! Există o atmosferă de lucru plăcută și strânsă în cadrul organizației, așa că o echipă grozavă este pregătită să vă înceapă.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte