Publicat Recent

Manager Vanzari/ Brand Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare: tehnice sau economice;
  • Experiență de cel puțin 3 ani într-o poziție similară;
  • Cunoștințe de operare computer: Microsoft Windows, Microsoft Office, 1C;
  • Cunoștințe în domeniul vînzări, ;
  • Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă, cunoștințe în domeniul eticii comunicării în afaceri si organizarea si planificarea lucrului;
  • Deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  • Cunoasterea obligatorie a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel elementar.

Responsabilitățile postului:

  • Consultarea Clientilor pentru procurarea echipament retail;
  • Comunicarea activă cu clienții, de la recepționarea comenzilor și pînă la predarea către client, cu îndeplinirea tuturor procedurilor stabilite;
  • Perfectarea documentelor de rigoare necesare.

Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere;
  • Pachet social integral;
  • Salariu motivant;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
  • Instruire corporativa;
  • Oportunități de crestere in carieră.
Trimite CV

Despre companie

Avem peste 20 de ani de experiență asigurând acoperirea riscurilor informatice, a situațiilor de nefuncționare a echipamentelor IT. Oferim clienților soluții personalizate și suport tehnic necesar pentru evitarea intreruperilor în activitate. Avem capacitatea de a ințelege și de a ne adapta la creșterea rapidă a tehnologiei – pe măsura ce creștem, suntem capabili să ajutăm companiile și organizațiile de toate tipurile și dimensiunile să crească la rândul lor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte