Publicat Ieri

Hostes

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare (preferabil în domeniul științelor umanitare);
  • Experiență de cel puțin 2-4 ani în deservirea clienților (la hoteluri, saloane de înfrumusețare, săli de expoziții, unități de comerț);
  • Cunoștințe elementare de operare pe calculator;
  • Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă, cunoștințe în domeniul eticii comunicării în afaceri;
  • Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel elementar.

Responsabilitățile postului:

  • Intîmpinarea clienților la intrarea în salonul auto, stabilirea scopului vizitei și îndrumarea ulterioară a lor;
  • Organizarea activităților distractive pentru cei mici în cazul în care clienții vin însoțiți de copii;
  • Asigurarea ordinii și curățeniei în incinta salonului auto și în zona destinată relaxării clienților;
  • Indeplinirea altor sarcini care vor fi stabilite de conducere în funcție de necesitățile apărute.

Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere cu pachet social integral;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
  • Oportunități de carieră.
Trimite CV

Despre companie

Toyota Centru Chișinău „Continent” și-a început activitatea în Republica Moldova în anul 1995. Compania este dealer oficial „Toyota” în țara noastră oferind un spectru complet de servicii de calitate privind vînzarea și întreținerea tehnică a automobilelor, cum ar fi leasing sau credit auto, asistența tehnică în garanție și post-garanție, schimb de automobile prin programul Trade-In, etc. Pe parcursul anilor am reușit să construim o companie stabilă ce se dezvoltă dinamic și ocupă un loc important pe piața autohtonă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte