Publicat Recent

Marketing Specialist

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Ai experiență în specialitate: minim 3 ani experiență în marketing;
  • Ai experiență in gestionarea campaniilor de marketing (organizare, coordonare, urmărirea rezultatelor, propunere de activități promoționale viitoare);
  • Ești atras/a de partea de organizări evenimente, presentari produse, expozitii;
  • Îți place sa interacționezi cu oamenii si sa le oferi soluții profesioniste de finisaje;
  • Îți place să elaborezi design graphic, makete, bannere;
  • Îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal.
  • Poti opera cu Corel, Photoshop, InDesign, etc
Oferim:
  • Salariu decent, bonusuri de performanța, zile suplimentare de concediu
  • Program de lucru: 09:00-18:00 luni - vineri;
  • Loc de muncă confortabil pentru un lucru productiv, echipat cu cele necesare
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică si profesionistă.
  • Acces la resurse si strategii de marketing multinațional

Care sunt responsabilitățile tale?
  • Te implici activ in crearea strategiei de promovare si a planurilor de marketing;
  • Asiguri si verifici in permanenta implementarea corecta a acțiunilor de promovare;
  • Sarcinile tale vor consta in activități clasice de marketing si design, precum și in sprijinirea
    proiectelor noastre de dezvoltare a companiei;
  • Sa implementezi campanii de imagine vs. campanii de produs;
  • Responsabil de pregătirea setului de instrumente şi materiale de promovare a produselor şi serviciilor companiei;
  • Reprezinți firma în relațiile cu alte organizații (presa, radio etc.) pentru a te asigura că imaginea dorită este menținută;
  • Participarea la evenimentele externe ale companiei (evenimente de lansare, seminare, prezentari);
  • Sa identifici canalele optime prin care mesajul pe care dorim sa-l transmitem sa ajungă la publicul nostru;

Expediați CV-urile dvs. și scrisorile de intenție la adrese de e-mail: hr@caparol.md">hr@caparol.md
Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu.
Trimite CV

Despre companie

DAW BENŢA MOL este filiala companiei DAW BENȚA, care este reprezentanţa pentru România a concernului german DAW SE - lider european pe piaţa finisajelor pentru construcții. Compania comercializează mărcile CAPAROL, CAPATECT, ALPINA şi DISBON.

Gama de produse fabricate şi comercializate acoperă sectorul vopselelor lavabile de interior şi exterior, amorse, tencuieli structurate, lacuri şi lazuri, tapete şi produse decorative speciale, vopsele epoxidice pentru pardoseli, sisteme de nuanţare computerizată pentru vopsele, lacuri şi tencuieli.

Misiunea companiei DAW BENȚA este ca prin gama de produse reunite sub brandul CAPAROL să se asigure că oamenii se simt mult mai confortabil și în siguranță în spațiile în care locuiesc sau își desfășoară activitatea atunci când Caparol le decorează și le protejează.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte