Publicat Recent

Consultant

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului:
- Consilierea clienților în showroom;
- Proiectarea mobilierului solicitat de clienți, conform dimensiunilor și design-ului cerut;
- Consilierea clienților la apelurile telefonice, cât și pe alte canale de comunicare.
Se oferă:
- Posibilitatea de a activa într-o companie internațională;
- Trainiguri de vânzări și design;
- Salariu motivant în funcţie de rezultate + comision din vânzări;
- Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate ;
- Birou modern, comod situat în centrul capitalei;
- Instruire profesională continuă;
Cerinţe:
- Studii superioare (profilul de design, arhitectură ar constitui un avantaj);
- Experienţă în vânzări (constituie avantaj);
- Orientare către client şi capacitatea de calificare ale necesităţilor acestuia;
- Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de email: nobiliahome@gmail.com sau să ne contactați direct la numărul de contact: +[vezi telefon]37368982041

Trimite CV

Despre companie

Nobilia construiește bucătării inteligente proiectate cu stil, oferind un excepțional raport calitate – preț și potrivindu-se unei varietăți de stiluri de viață și gusturi.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte