Publicat Recent

Social Media Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutare de un Social Media Manager. Persoană activă, comunicabilă, creativă și responsabilă.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniu SMM (minim 1 an);
  • Gândire creative;
  • Abilități de editare și creare a materialelor vizuale;
  • Abilităţi analitice, abilități de planificare strategică;
  • Responsabilitate, multitasking, punctualitate, seriozitate;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă.

Condiții de muncă:

  • Echipă tânără, creativă și dinamică;
  • Suport și instruire în caz de necesitate;
  • Valorificăm potențialul și ideile creative;
  • Oficiu în centrul orașului Chișinău.

Responsabilități:

  • Administrarea paginilor de social media (facebook/instagram) ale clienților;
  • Planificarea strategică pentru fiecare client în parte;
  • Crearea calendarului de postări pentru fiecare client;
  • Dezvoltarea unei strategii de promovare/ campanii de promovare a produselor/serviciilor clientului;
  • Plasarea informațiilor necesare despre companie, produse/servicii, evenimente etc.
  • Analiza activității concurenților, etc.

Dacă te regăsești și ești interesat/ă, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică urbanbrand12@gmail.com cu indicarea postului în titlul mesajului. Pentru mai multe detalii ne puteți contacta la numărul de contact [vezi telefon]060328146 - Valentina.

Despre companie

Urban Promo SRL - Agenție de publicitate și marketing din Republica Moldova, înființată în anul 2020. Suntem adepții  creativității, minimalismului și contentului făcut cu gust. Punem accent pe detaliile care contează și nu ne plac lucrurile în plus.
Conceptele creative sunt semnătura noastră, oferim o gamă largă de servicii de înaltă calitate.
Încrederea pe care o primim de la clienții noștri este un stimul enorm pentru a oferi suport în continuare și a face orice client satisfăcut de lucrările noastre.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte