Publicat Recent

Manager de vânzări în turism

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

CERINTE:

- Calitati personale: amabilitate, punctualitate, responsabilitate, aptitudini de lucru in echipa.
- Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);
- Cunostinte de limba romana, rusa. Limba engleza – prezinta un avantaj;
- Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu;
- Capacitatea și dorința de a-și ridica și îmbunătăți nivelul profesional
- Cunoașterea destinațiilor turistice si a bazei hoteliere prezinta un avantaj.

Descrierea jobului:
- Interactiunea cu clientii la nivelul agentiei;
- Pregatirea si prezentarea ofertelor si a pachetelor turistice catre clienti;
- Identificarea celor mai potrivite oferte, conform asteptarilor clientilor;
- Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora.

Beneficii:
- Suport din partea companiei in vederea cresterii si afirmarii profesionale;
- Mediu de lucru modern, dinamic, interesant;
- Un mediu de lucru ce ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
- Un sistem de salarizare atractiv (salariu fix + bonus) ce recompenseaza performatele profesionale;
- Organizarea regulata a calatoriilor de informare in diverse destinatii interne si externe,

Телефон: [vezi telefon]079465601, [vezi telefon]022-273022">[vezi telefon]079465601, [vezi telefon]022-273022
Контактное лицо: Talmatchi Oleg
E-mail: info.echip99@gmail.com">info.echip99@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Compania «Echip-99» a fost fondată în anul 1998 de către un grup de entuziaști profesioniști. Pe parcursul anilor, compania s-a dezvoltat dinamic,contribuind în paralel și la dezvoltarea industrei turismului. Profesionalismul,simțul responsabilității și calitatea inaltă a serviciilor prestate, ne-au asiguratun loc sigur printre liderii industriei turistice din Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte