Publicat  15 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Trainer FrontEnd/QA Testing

IT-PROFIT START Chișinău Part Time 30000 MDL

Informații de bază

Salariul:
30000 MDL
Program de lucru:
Part Time
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Amabil, comunicabil, profesionist.
Condiții de muncă: Oficiu in centru de buissnes.
Responsabilități: Instruirea si pregatirea incepatorilor in Fron End. Cunoasterea lucrului pe Angular/React.

Elaborarea si dezvoltarea programului de incadrare in cunostinte IT. Fron End, QA Testing.

Avantaje: Posibilitatea lucrului de la distanta si Part Time.

Abilități cheie
Comunicare clară și eficientă Creativitate HTML CSS Javascript Python SQL

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Echipa noastră este formată din profesioniști din domeniul cu mai mult de 5 ani experiență în domeniul IT.

Misiunea noastră
 - îmbunătățim proiectul, astfel încât însușirea să fie mai ușoară, distractivă și eficientă pentru dvs., iar rezultatele să depășească toate așteptările.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
078888295
itprofitstart@gmail.com