Publicat Recent

Trainer FrontEnd/QA Testing

Informații de bază

Salariu:
30 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Amabil, comunicabil, profesionist.
Condiții de muncă: Oficiu in centru de buissnes.
Responsabilități: Instruirea si pregatirea incepatorilor in Fron End. Cunoasterea lucrului pe Angular/React.

Elaborarea si dezvoltarea programului de incadrare in cunostinte IT. Fron End, QA Testing.

Avantaje: Posibilitatea lucrului de la distanta si Part Time.

Trimite CV

Despre companie

Echipa noastră este formată din profesioniști din domeniul cu mai mult de 5 ani experiență în domeniul IT.

Misiunea noastră
 - îmbunătățim proiectul, astfel încât însușirea să fie mai ușoară, distractivă și eficientă pentru dvs., iar rezultatele să depășească toate așteptările.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte