Publicat Ieri

Șef Departament Construcții

Informații de bază

Salariu:
de la 18 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile postului:

  • organizarea ciclului complet al lucrărilor de construcții și montaj;
  • lucrul cu documentele normative în construcţii, organizațiile de antrepriză;
  • gestionarea si coordonarea activitatii  brigăzilor de construcții;
  • relaționare cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
  • întocmirea și completarea documentelor executorii (acte de constatare a lucrărilor ascunse, registre de lucrări, grafice de executare a lucrărilor);
  • controlul calității și termenelor de executare a lucrărilor;
  • angajarea subantreprenorilor.

Cerințe:

  • studii în domeniul construcțiilor industriale și civile;
  • detinerea certificatului de atestare;
  • experienta сel putin 3 ani in constructii;
  • cunoasterea metodelor si procedeelor de asigurare a calitatii in constructii;
  • cunoasterea proceselor tehnologice de executare a lucrarilor de constructii;
  • cunoștințe de operare PC:  Word, Excel (cunoștințe de AutoCad, WINSMETA sunt binevenite), abilitate de a lucra cu devizele de cheltuieli;
  • posesia autovehiculului propriu;
  • permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • salariu stabil de la 18000 MDL;
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare din cadrul Companiei.
  • multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de carieră;
  • asigurăm volum de lucru 12 luni pe an;
  • amortizare, combustibil pentru automobil.

E-mail: receptie@imc.md

Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie dinamică și modernă ,care și-a dovedit spiritul de profesionalism și transparența pe piața R.M. oferind servicii extrem de apreciate de Clienți . Cu o experiență de peste 15 ani . “MEGAPARC” S.R.L. își desfăsoară activitatea în domenii diverse cum ar fi construcții, imobiliare sau investiții .

Noi oferim un mediu de lucru plăcut și cu reale oportunități de dezvoltare profesională precum și un salariu atractiv care îți va asigura un trai decent.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia 31