Publicat Recent

Manager departament vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Sarcinile și atribuțiile postului:

  • Gestionarea teritoriului încredințat
  • Stabilirea și menținerea relațiilor de afaceri, dar și de prietenie cu agricultorii ce ne sunt clienți și identificarea de potențiali parteneri noi
  • Promovarea produselor companiei cu scopul de a soluționa sau preveni problemele ce sunt legate de protecția roadei
  • Vizite constante la clienți de comun cu agronomul, dar și vizite individuale, în vederea identificării de soluții ce ar spori roada
  • Atingerea obiectivelor companiei prin îndeplinirea planului de vânzări anual

Suntem gata să colaborăm în caz că ai:

  • Studii superioare (în domeniul agronomiei va constitui un avantaj)
  • Experiență în vânzări (experiență într-o companie cu un domeniu similar va constitui un avantaj, inclusiv la stabilirea salariului fix)
  • Abilități de prezentare și negociere.
  • Spirit de echipă.
  • Permis cat. B.
  • Abilități de lucru cu calculatorul.
  • Cunoștințe în vorbire și scriere a limbilor Română și Rusă.
  • Dorință de a câștiga financiar.

Noi îți oferim:

  • Salariu foarte motivant - compus din partea fixă și se achită lunar + bonusuri din îndeplinirea planului de vânzări
  • Pachet social - în conformitate cu codul muncii RM
  • Automobil de serviciu
  • Telefonie corporativă
  • Trening-uri locale și internaționale – oferite de companie gratis, pentru obținerea și îmbunătățirea cunoștințelor
  • Posibilități de creștere pe plan profesional
  • Tratament prietenesc din partea superiorilor și colegilor.
  • Îndrumări, sfaturi, recomandări pentru atingerea obiectivelor
Trimite CV

Despre companie

REALCHIMIE & CC SRL este de 10 ani în serviciul agricultorilor, cu cele mai avantajoase soluții, în vederea obținerii unei roade bogate! De 10 ani compania REALCHIMIE este importator și distribuitor de produse pentru protecția plantelor, fertilizanți și material semincer de calitate înaltă!

Punem la dispoziția clienților noștri consultanță profesionistă și produs calitativ ce protejează plantele, pentru ca roada să fie bogată și cu sinecostul mic!

Dispunem de o flotă de automobile, depozite specializate și un bagaj de cunoștințe și experiență, care ajută agricultorii în orice situație dificilă! Creștem constant, rapid și activ! Avem o bază solidă de clienți, care cunosc și aleg produsele noastre.

Investim constant în calitatea produselor dar și în parteneriate strategice și de durată, cu partenerii noștri.

Investim în instruirea continuă a echipei noastre!

Fiecare angajat al companiei noastre, este cât se poate de eficient și aduce rezultate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte