Publicat Recent

Manager vinzari instrumente si utilaje agricole

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
  • Abilități de comunicare și convingere;
  • Persoana comunicabilă, energică, cu aptitudini de lucru în grup;
  • Obligatoriu: cunoașterea limbii de stat și rusă;
  • Permis de conducere categoria B.
Responsabilități:
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Pregătirea ofertelor comerciale;
  • Participarea la negocieri comerciale;
  • Menținerea contactelor permanente cu clienții;
  • Participarea la organizarea acțiunilor promoționale: târguri, expoziții, campanii publicitare.
Compania oferă:
  • Angajare oficială
  • Salariu fix + %
  • Pachet social complet;
  • Un mediu de lucru activ;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
  • Automobil de serviciu.
Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la e-mail:
Trimite CV

Despre companie

Compania OlisGrup SRL , infiintata pe 27 decembrie anul 2011, este importatorul si distribuitorul exclusiv a brandurilo Villager, Worker, AGM. Pe parcursul anilor oferim si dezvoltam o gama larga de produse pentru Gradinarit, Instrumente de constructie, Mobila de Gradina si altele. Printre produsele oferite gasiti asortiment cu renume mondial: Honda, Walbro, Briggs & Stratton, Oregon, Villager, Worker.
Produsele noastre sunt proiectate cu motoare Euro 5, testate și selectate pentru a îndeplinii directivele și standardele CE European. Produsele sunt caracterizate de o înaltă calitate, design modern, fiabilitate, inovație, siguranță și accesibilitate. Gama de produse include unelte de grădină și mobilier alese cu grijă, testate în condiții reale care respectă cele mai înalte standarde de fiabilitate. De asemenea, oferim accesorii adecvate pentru utilizarea în condiții de siguranță. Experiența completă include servicii după cumpărare; piese de schimb; suport tehnic și service.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte