Publicat Recent

Montor pe ascensoare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:

- angajare oficială în cîmpul muncii.

Responsabilități:
- executarea lucrărilor de montaj a ascensoarelor.

Cerințe:
- experiență anterioară într-o poziție similară (constituie un avantaj);
- responsabilitate;
- disciplină;
- capacitate de învățare, rezistență la stres.

Program: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri).

Expediați CV-ul la adresa electronică: office.liftmontaj@gmail.com">office.liftmontaj@gmail.com  specificînd în subiectul mesajului denumirea poziției vacante „Montator ascensoare” sau sunați la numărul de telefon: [vezi telefon]069101324.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte