Publicat Recent

Șef montare tâmplărie PVC, uși, ferestre

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Permis de conducere, cat. B;
  • Seriozitate, punctualitate și responsabilitate;
  • Spirit de echipă bine dezvoltat;
  • Experiența în domeniul tâmplăriei PVC constituie un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant
  • Combustibil din contul companiei
  • Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr și prietenos

Responsabilități:

  • Coordonarea echipelor de montare;
  • Organizarea și programarea zilelor de montare;
  • Gestionarea și monitorizarea materialelor, echipamentului și utilajului necesar pentru montarea ferestrelor;

Persoanele interesate, rugăm să ne apelați!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte