Publicat Ieri

Sofer - Expeditor cat. C

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Centru, Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Compania Aquatoria, cel mai mare importator de chiuvete din inox, obiecte sanitare, robinete, gresie și faianță anunță post vacant în cilitate de:

Șofer - Expeditor  " С "

Cerinţe faţă de candidat:

  • Permis de conducere categoria C
  • Experiență profesională într-un domeniu similar de cel puțin 2 ani
  • Cunoașterea limbilor româna și rusa la nivel de comunicare
  • Capacitatea de a lucra cu facturi, documente de expediere
  • Persoana responsabila, sociabila, respectuoasa, atat cu colegii cat si cu clientii.

Responsabilitati:

  • Livrarea marfii pe rutele stabilite catre clientii companiei
  • Verificarea marfii transportate, din punct de vedere calitativ și cantitativ
  • Participarea la încărcarea și descărcarea marfii
  • Verificarea documentelor la preluarea/predarea mărfii și responsabilitate față de securizarea și livrarea mărfii în siguranță

Ce oferim:

  • Oferim stabilitate, lucru stabil pe o perioadă îndelungată
  • Salariu motivant, parte fixă + bonus de performanță
  • Lucru în colectiv tînăr și prietenos
  • Angajare oficială, pachet social

Cauți un job stabil, pe o perioada îndelungată de timp?

Sună acum - [vezi telefon]069745775

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte