Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Требования:

  • Человек с желанием работать, организованный, пунктуальный.
  • Опыт работы в данной сфере не обязателен
  • Водительские права
  • Наличие собственного транспорта (автомобиль и т.

Условия труда:

  • Прием заказов и доставка их клиентам

Обязанности:

  • Мотивирующая заработная плата - от 10 000 лей/мес.
  • Работа посменно 2/2 или 3/3, с 10:00 до 22:00
  • Оплачивается сверхурочная работа
  • Единственное, это стабильная и честная работа, в долгосрочной перспективе.
  • Дружный коллектив.

Если вы решили, не стесняйтесь обращаться к нам или отправить нам свое резюме с указанием желаемого места.

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА- hr@salat.md ТЕЛЕФОН.[vezi telefon]068688341 / [vezi telefon]069870480

Trimite CV

Despre companie

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte