Publicat Ieri

Lăcătuș-reparator

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

 Cerințe:
- Studii tehnice sau calificare de specialitate;
- Experiență în reparația utilajului hidraulic, pneumatic;
- Dinamic, energic, sîrguincios, atent la detalii.

Responsabilități:
Asigura functionalitatea sistemelor hidraulice;
- Monitorizeaza si evalueaza masinile hidraulice;
- Inspecteaza, asambleaza, repara componentele hidraulice;
- Tine evidenta activitatilor de intretinere preventiva.

Oferim:
- Loc de lucru stabil;
- Program de lucru 08:00-17:00;
- Asigurarea Pachetului Social;
- Alimentarea gratuită.

Adresa: Chișinău, Botanica, str. Salcâmilor 5, ICS „Oiltech” SRL
CV-urile sînt recepționate la adresa:  hr@oiltech.md">andrei.simboteanu@oiltech.md (cu indicarea funcției la care aplicați)
Telefon de contact: [vezi telefon]069502503[vezi telefon]068037788

Trimite CV

Despre companie

Compania „Oiltech” produce protectoare din metal și plastic destinate protecției țăvilor folosite în conductele de petrol și gaz.

Operatorii sunt instruiți de către maiștri din producere în baza instrucțiunilor corespunzătoare funcției, Politicii de Calitate și Regulamentul Intern. Sunt dotați cu îmbrăcăminte, încălțăminte de lucru și prînzul gratuit în cantina companiei.

Angajații responsabili au posibilitatea de creștere profesională și de avansare în carieră în cadrul companiei.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Salcâmilor 5