Publicat Recent

Vânzător Consultant

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Magazin cu produse pentru copii și părinți, angajează: Vânzător Consultant

Responsabilități de bază:

  • Cunoașterea bună a produselor pentru a putea oferi clienților cele mai bune consultații
  • Aranjarea produselor pe rafturi
  • Etichetarea și inventarierea produselor

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbii române, ruse.
  • Responsabilitate, acuratețe, atenție, punctualitate.
  • Experiența în domeniu reprezintă un plus, dar nu este obligatorie.

Apreciem foarte mult oamenii ambițioși, onești și cu inițiativă.

Graficul de lucru este 2/2 zile, de la 9.00 până la 20.00.

Posibilitate de creștere în cadrul companiei.

Cei interesați, rugăm să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md  sau să ne contacteze direct la numărul de telefon: [vezi telefon]061005002.

Web: www.mamico.md

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte