Publicat Recent

Florist decorator

Informații de bază

Salariu:
1 400 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Franta, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe

-crearea buchetelor si aranjamentelor florale;
- se informeaza permanent de noutati in domeniu;
- disponibilitate de program prelungit in anumite perioade din an (martie, decembrie) si in zilele cu multe evenimente;
- asigura ordinea la locul de munca;
- asigura mentenanta plantelor;
- realizeaza procеse si procedurile zilnicе dе intretinerе si аdministrare a magаzinului;

Condiții de muncă:

Magazinul este localizat intr un hotel de 5 stele in Monaco, Franța.  Oportunitatea de a creste profesional intr-un mediu creativ, tanar si ambitios;
- bonusuri

Responsabilități:

- abilitati dе relationare si vanzare;
- creativitate si initiativa;
- ordonat;
- pasionat de flori si plante;
- punctual;
- obligatoriu experienta in domeniu minim 6 luni

Trimite CV

Despre companie

Infinite Monte Carlo is a luxury floral - gift shop, currently located in a prestigious Hotel in Monte Carlo that is part of a famous chain across the world and online store atwww.infinite-monte-carlo.mc.

With years of experience working with the very important persons,guests of hotel and residents of Principality of Monaco,  we are able to exceed their expectations.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte