Publicat Recent

Controlor calitate

Informații de bază

Salariu:
11 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Oraș:
În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii generale/medii;
  • Experienta in productie(textile/coasere/confectii/automotive), constituie avantaj;
  • Abilități de lucru cu echipamente de productie, constituie avantaj;
  • Motivare sa invete, seriozitate, flexibilitate si spirit de lucru in echipa;
  • Organizat, metodic si orientat pe detalii;
  • Disponibilitate de a lucra in ture si ore suplimentare;
  • Disponibilitate la deplasari de serviciu:
  • Angajare pe baza de viză/permis de muncă(România)

Condiții de muncă:

  • Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes;
  • Loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata
  • Oportunitati de formare si instruire atractive;
  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Cazare - gratis
  • Tichete de masa;
  • Transport asigurat;

Responsabilități:

  • Procesarea, asamblarea si verificarea produselor;
  • Indeplinirea normelor si a volumelor de lucru cu respectarea documentatiei de productie;
  • Raportarea catre superiori,
  • Atingerea si realizarea obiectivelor echipei.
Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie internationala cu peste 15 ani de experienta in asamblarea si verificarea calitatii produselor din industria automotive, electronic si microelectronica.

Noi te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?