Publicat Recent

PR manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
• Studii superioare în domeniul PR, Marketing
• Cunoașterea limbii române/rusă
• Cunoașterea de bază în domeniul de publicitate și marketing
• Cunoașterea tipurilor de influenceri (bloggeri, experți social-media)
• Experiență în domeniu similar constituie un avantaj

Ce vă putem oferi noi:
• Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
• Posibilități de creștere în carieră
• Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist

Așteptăm cu interes CV-ul tău pe adresa: hr@protect-imobil.md">hr@protect-imobil.md
Oficiu Puskin 56

Trimite CV

Despre companie

В течение 13 лет мы ежедневно создаем эффективные проекты, предлагаем лучшие решения и готовые инструменты продаж в сфере недвижимости.

Что мы делаем?

  • Мы ставим цели, задачи, определяем целевую аудиторию.
  • Выбираем стратегию продвижения.
  • Заключаем договор, настраиваем статистические системы.
  • Подбираем эффективные и правильные ключевые запросы.
  • Анализируем полученные результаты.
  • Корректируем стратегию продвижения.

Что получают наши клиенты?

Минимальный срок - максимальный результат!

Клиенты агентства могут рассчитывать на качество и гарантию исполнения. Это относится не только к продукции компании, но и к набору предоставляемых услуг. Мы представляем сильного и надежного партнера, у нас глобальное мышление, а теория всегда тесно связана с практикой. Это отражено в многосторонней компетентности консультантов и в индивидуальном наборе доступных услуг.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte