Publicat  11 Octombrie 2022

Hamal expeditor depozitul se afla la Petricani

CBT Cricova Vin S.A Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- cunoaștera orașului
- capacitate de a munci, rezistență, condiție fizică bună;
- responsabilitate, dorință de a lucra;

Responsabilități:
- încărcarea și descărcarea cutiilor de vin si sampanie;
- verificarea mărfurilor înainte de încărcare/descărcare;
- aranjarea mărfurilor în conformitate cu planul încăperii și al nivelurilor.

Se oferă:
- salariu oficial;
- pachet salarial motivant;
- transport asigurat;
- oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști.
Program de lucru: 5 zile/săptămână - 8 ore/zi; sâmbăta și duminica - zi de odihnă.
 Oficiul - str. Petricani nr. 25

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV la adresa de email: cbt.cricovavin.sa@gmail.com
Număr de contact: 068289877

«Cricova», заслуженно именуемый «жемчужиной молдавского виноделия» — это уникальный подземный комплекс, ставший известным во всем мире благодаря своим огромным лабиринтам и превосходным винам.

«Cricova» является первым предприятием в Молдове, производящим игристые вина способом известного монаха Дом Пьер Периньона, «Méthode Traditionelle», т.е. путем вторичного брожения в бутылке и последующей выдержки кюве. Ассортимент продукции компании характеризуется высоким качеством и разнообразием. Центр Бизнеса и Туризма «Cricova Vin» предоставляет туристические услуги высшего качества, среди которых:
- программа посещения Криковских подвалов, экскурсии, презентации, дегустации;
- программа посещения коньячного комбината «KVINT»;
- экскурсии по историческим местам Молдовы.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
+(373) 068915666
cricova.vin.cv@gmail.com