Publicat  30 Martie 2022

Manager vânzări imobiliare (de la 2000 Euro)

Mirax Chișinău Full Time 30000 MDL

Informații de bază

Salariul:
30000 MDL

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Consultarea clienților;
  • Crearea și menținerea relațiilor cu dezvoltatorul și cu clienții;
  • Identificarea ofertelor potrivite pentru fiecare solicitare în parte;

Cerințe:

  • Abilitati excelente de comunicare;
  • Standarde etice inalte;
  • Cunoștințe de limba română și rusā la nivel conversațional;
  • Responsabilitate și organizare;
  • Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultate;
  • Abilităţi de negociere;
  • Deschidere spre invățare și către lucru în echipă;
  • Deținător permis categoria B și autoturism personal.

Oferim:

    • Plan de crestere in cariera;
    • Posibilități de avansare;
    • Pregătire și consiliere de specialitate, programe de training în vânzări și marketing;
    • Condiții optime pentru desfășurarea activității;
    • Mediu de lucru pozitiv, dinamic și care iți recunoaște meritele.

Exediază CV-l cu poză la adresa electronica :hr@mirax.md

tel- 076087779

Despre companie

Agentie Imobiliara

Contacte

Adresa sediului central
str. Stefan cel Mare 119
Număr de contact:
076087779
hr@mirax.md