Publicat Recent

Operator vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea jobului

  • Analizarea și evaluarea cererilor de credit de la clienți (persoane fizice)
  • Consultarea clienților (atât telefonic cât și fizic)
  • Verificarea și confirmarea  profilului clienților, conform procedurilor interne
  • Menținerea relațiilor cu clienții, oferindu-le suport și asistență în gestionarea produselor și serviciilor

Cerințe pentru candidat:

  • Abilități sigure de comunicare și negociere
  • ​Experiență în vânzări
  • Fluență în limba română, rusă, engleză- constituie un avantaj
  • Cunoștințe de operare PC, MS- office

Oferim:

  • Program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră
  • Instruirea continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale și personale
  • Posibilitatea avansării în carieră
  • Echipa este prietenoasă și implicată
  • Grafic de muncă L-V, 08:30- 17:30

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: [vezi telefon]069708302
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

Despre companie

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Alba-Iulia 75