Publicat Recent

Manager Financiar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:
- Întocmirea şi elaborarea bugetelor, analiza ulterioară a realizării acestora;
- Analiza financiară a activităţii întreprinderii;
- Prognosticarea şi planificarea activităţii financiare a companiei;
- Estimarea oportunităţii şi eficacităţii investiţiilor de capital şi /sau atragerii de investiţii sau credite;
- Elaborarea rapoartelor şi /sau a dărilor de seamă specifice;
- Elaborarea business planurilor.

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Experienţă la un post similar sau in contabilitate
- Studii superioare economice;
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă şi engleză (va fi un avantaj);
- Capacităţi organizatorice şi analitice înalte;
- Cunoaşterea programelor MS Office, Excel la nivel avansat.

Plăti si beneficii:
- Salariu motivant
- Pachet social complet
- Mediu de lucru profesional
- Posibilitate de promovare
- Bonuri de masa
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul pe adresa hr@acvila.md  . Rog sa specificaţi poziţia pentru care aplicaţi. Pentru mai multe informaţii despre companie puteţi accesa site-ul: www.acvila.md
Trimite CV

Despre companie

Acvila Grup's goal is to turn enterprises that are part of the association into world leaders in their respective fields. Perform this activity by continuous improvement of enterprise indictors.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte