Publicat Recent

Merchandiser

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

- Studii superioare sau student,
- Experenta de munca intr-un post similar,
- Cunoasrerea limbii romine ,ruse,
- Abilitati de comunicare bine dezvoltate,
- Adaptabilitate,seriozitate,atitudene pozitiva.

Responsabilitati:

- Asigurarea si aprovizionarea permanenta a rafturilor cu produsele companiei,
- Verificarea aranjarii produselor pe raft in scopul unei bune prezantari a marfii,
- Verificarea termenelor de valabilitate a produselotr si expunerea lor in functie de termine
- Controlul zilnic a etichetelor de pret pentru fiecare produs,
- Asigurarea concordantei intre pretul produsului expus spre vinzare si eticheta magazinului,
- Emiterea comenzii in cazul lipsei unor produse din stoc,
- Protejarea/imbunatatirea imaginii companiei.

Oferim:

- Salariu competativ,
- Pachet social complect.

Expediati CV la adresa de e -mail: resurseumane@maurt.md">resurseumane@maurt.md
1.preselectia se face prin CV.
2.Interviul.

Tel.[vezi telefon]022871309, [vezi telefon]079175388

Trimite CV

Despre companie

Din tată în fiu a fost transmisă pasiunea pentru vin și în familia Maurt. Întreprinderea a fost fondată oficial în 1996, fiind inițial o întreprindere de familie. La baza întreprinderii a stat fondatorul Aurel Morar, actualul director general al companiei.

Podgoriile companiei Maurt își au rădăcinile în Nisporeni – un loc pitoresc înconjurat de rîulețul Nîrnova, afluent al Prutului, cu oameni gospodari care au în gene tradiția vinului bun. Aici viile se bucură de un terroir deosebit, fiind întinse pe podgorii însorite și alintate de o climă ideală. În total, compania dispune de 25 de hectare de viță de vie proprie.

Compania Maurt deține o fabrică modernă de vin la Nisporeni, în zona cu indicație geografică protejată “Codru”, dar și o uzină de îmbuteliere la Chișinău. Capacitatea de producția anuală a companiei este de 10 milioane de sticle (vinuri liniștite, spumante, balsamuri, brandy, lichioruri, vodka, dar și alte produse alcoolice și nealcoolice).

Maurt înseamnă astăzi o familie din 150 de angajați, iar brandurile noastre sunt cunoscute departe de hotarele țării, inclusiv vestul Europei.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?