Publicat Recent

Croitor (la mașina lentă, mașina verticală)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova, anunță concurs pentru următoarea poziție:

Firma de producere a confectiilor din tricotaj, brandul Vasconi, angajeaza Croitori

Cerinte:

  •  Studii profesionale de profil;
  •  Experienta in meseria de croitor articole de imbracaminte minim 2 ani;
  •  Responsabilitate, seriozitate, ordonanta;

Responsabilitati:

  • Croirea manuala a produselor vestimentare dupa configuratia sabloanelor;
  •  Abilitate de a utiliza mai multe tipuri de utilaj din sectia de croire;
  •  Indeminarea/corectitudinea cu care executa taitura;
  •  Disciplina muncii si comportamentala;
  •  Atle responsabilitati ce rees din functia data.

Se ofera:

  •  Angajare oficiala;
  •  Pachet social inclus;
  •  Conditii bune de lucru;
  •  Salariu motivant

Graficul de lucru:

  • Luni-vineri;
  • De la 8 pina la 17 cu pauza de masa.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: hr@vasconi.md  cu indicarea poziţiei pentru care aplică, sau sa sunati la numarul de telefon [vezi telefon]078222290.

Telefon: [vezi telefon]078222290, [vezi telefon]022-421181

E-mail: hr@vasconi.md
Web: www.vasconi.md

Trimite CV

Despre companie

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova,

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte