Publicat Recent

Șofer Expeditor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

CONDIȚIILE MUNCII:
- Angajarea conform Codului muncii al Republicii Moldova.
- Automobil corporativ.
- Compensarea costurilor combustibilului.

ATRIBUȚIILE:
- Completarea foii de parcurs.
- Transportul produselor în oraș și regiunile Moldovei.
- Verificarea stării tehnice la primirea mașinii înainte de a merge la traseu.
- Primirea mărfurilor din depozit în conformitate cu documentele însoțitoare.
- Verificarea integrității comenzilor și asigurarea lor în timpul transportului.
- Încărcarea, plasarea în caroseria mașinii.
- Descărcarea și livrarea mărfii, înregistrarea documentelor.
- Păstrarea vehiculului în stare bună.

Regim de lucru: luni - vineri, 9:00 - 18:00, simbata 09:00-14:00

CERINȚE:
- Disponibilitatea permisului de conducere categoria C si a certificatului de competenta profesionala
- Cunoaștere bună a străzilor orașului și a centrelor raionale.
- Experiență de conducere de cel puțin 3 ani.

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa benzer_grup@mail.ru, obligatoriu indicând funcția.
Persoana de contact: Ala, [vezi telefon]078402220
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte