Publicat Recent

Depozitar

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului:

  • Recepție marfă, descărcarea, încărcarea și aranjarea mărfii în depozitul central;
  • Recepția și pregătirea defectelor pentru furnizor, conform facturii de retur întocmită de achiziții;
  • Pregătirea mărfii pentru magazine conform listei întocmite de operator;
  • Verificarea și pregătirea minusurilor depistate la magazin.
  • Experiență de minimum 3 ani într-un post similar;
  • Cunoștințe operare calculator (MS Office);
  • Fără înregistrări în cazierul judiciar;

Cerințe:

  • Energic, apt pentru efort fizic, încărcat, descărcat marfă;
  • Responsabil și serios;
  • Experiența de lucru în domeniu reprezintă un avantaj.
  • Participarea la operațiunile de încărcare/descărcare, manipulare, colorare a mărfii;
  • Participarea la inventarul stocului de marfă;
  • Verificarea, pregătirea mărfii pentru livrare, conform actelor;
Regim de lucru: luni - vineri, 9:00 - 18:00, simbata 09:00-14:00
Oferim:
  • Loc de muncă stabil;
  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială.
Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa benzer_grup@mail.ru, obligatoriu indicând funcția.
Persoana de contact: Ala, [vezi telefon]078402220
Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?