Publicat Ieri

Specialist marketing şi reclamă

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem bucuroşi să primim în echipa noastră pe cineva care are:

  • studii superioare în domeniul marketingului / economiei;
  • experienţă de lucru în domeniul marketingului;
  • abilităţi analitice şi de comunicare;
  • abilităţi de coordonare a unei echipe;

Responsabilităţile tale de bază sunt:

  • Analiza concurenţilor în magazinele fizice şi raportarea, identificarea preţurilor cu produsele similare din magazinele VOLTA (raport)
  • Elaborarea materialelor infomaţionale şi promoţionale în magazin
  • Suplinirea regulată a magazinelor VOLTA, Service-Centru Bosch VOLTA Cafe cu banere, materiale şi oferte.
  • Realizarea strategiei de vânzări a reclamei pe portalul companiei;
  • Amenajarea decorului sezonier sau de sărbători din magazinele VOLTA
  • Stabilirea si menţinerea relaţiilor cu furnizori şi parteneri.
  • Activităţi de promovare a brandului şi a companiei;
  • Organizarea şi participarea la desfăşurarea expoziţiilor şi a altor evenimente de publicitate;
  • Participarea la elaborarea materialelor promoţionale.
  • Participarea la negocierea ofertelor promoţionale.

De ce să te alături companiei VOLTA:

  • Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern
  • Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social
  • Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare
  • Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă
  • Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Trimite CV-ul însoţit de o fotografie la adresa de e-mail: hr@volta.md
                  Pregeşte-ți calitățile și pune-le la treabă.
Noi te aşteptăm!

Trimite CV

Beneficii

Fructe proaspete

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Despre companie

VOLTA – Placerea de a reveni!

Mai bine de 32 ani de experienţă ne-au determinat să devenim lideri pe piața Republicii Moldova, în domeniul produselor electrotehnice.

Importator și distribuitor oficial a peste 50 brănduri cu renume: BOSCH, MAKITA, SCHNEIDER ELECTRIC, HIMEL, PHILIPS, FUMAGALLI, SCAME, HOROZ ELECTRIC,  YATO, TRIO LIGHTING, HAGEL, FIRMAN, REMEZA, etc., cu un sortiment peste 40 000 produse.

Clienții VOLTA primesc produse de calitate la prețuri competitive, consultanță calificată și servicii logistice operative.

Pentru comoditatea clienților săi , VOLTA pune la dispoziție o rețea de magazine, în toate sectoarele or. Chișinău și distribuie produsele sale în toate localitățile Republicii Moldova.

Echipa VOLTA  formată în jur de 300 angajaţi, energici, pragmatici, focusați să raspundă cerințelor clienților și partenerilor săi. A face parte din echipa noastră, este mai mult decât un job, este un stil de viață care implică multă dezvoltare personală și profesională.

Mii de clienți mulțumiți revin de fiecare dată la noi.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Str. Pădurii, 19