Publicat Ieri

Depozitar

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:
- Cunoașterea limbilor română și rusă,
- Cunoașterea programului 1C versiunea 8 Vînzare(comerț) și depozit,daca nu stiti invatam,
- Experiență în vînzări este binevenită,
- Caracteristici personale: responsabil, prezentabil, punctual.

Descrierea postului:
- Recepționearea mărfii la depozit,
- Colectarea mărfii din depozit în baza comenzii,
- Predarea mărfii clientului, șoferului-expeditor,
- Evidența mărfurilor la depozit

Angajarea conform codului muncii a RM.

Program de lucru: luni-vineri 8:00-18:00, sâmbătă 8:00-17:00.

Salariul 10000 lei, se achită la timp.
Instriurea candidatului.

Trimite CV

Despre companie

Фирма SRL «CATOL LUX» известна на рынке Молдовы с 2003 года. Основная специализация - розничная и оптовая торговля автомобильными аксессуарами, автохимией, автомобильными маслами и фильтрами, автомобильными шинами. Фирма является официальным дилером многих известных производителей автомасел, автохимии, фильтров, аккумуляторных батарей, материалов для кузовного ремонта, аксессуаров, самостоятельно импортируя товары с заводов-изготовителей.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte