Publicat Recent

Specialist Achiziții / Специалист по закупкам

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania PROFMET, lider în domeniul elementelor de fixare, uneltelor, abrazivilor și materialelor de construcție, își extinde echipa! Căutăm un Specialist Achiziții dedicat, cu o pasiune pentru excelență și inovație.

Compania oferă:

  • Salariul - 15 000 lei;
  • Tichet de masă;
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00);
  • Transport până la/ de la locul de muncă;
  • Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri);
  • Oportunități de creștere profesională și personală;
  • Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile;
  • Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii;
  • Mediu de lucru dinamic și suportiv, cu o echipă dedicată.

Responsabilități:

  • Analiza piețelor interne și externe a produselor;
  • Identificarea de noi furnizori și bunuri / mărfuri;
  • Negocierea cu furnizorii;
  • Plasarea și monitorizarea comenzilor;
  • Menținerea logisticii achizițiilor.

Cerințe față de candidat

  • Cunoașterea obligatorie a limbii engleze la nivelul B2, română și rusă;
  • Experiența în domeniul achizițiilor va constitui un avantaj;
  • Bune cunoștințe de operare a PC;
  • Integritate, punctualitate, responsabilitate;
  • Spirit analitic, competențe de negociere, organizare, planificare și control.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon [vezi telefon]078000075 sau [vezi telefon]079947888

Află mai multe detalii despre noi aici:
www.profmet.md

Мы предлагаем:

  • Заработную плату - 15 000 лей;
  • Талоны на питание;
  • График работы: понедельник-пятница с 8:00 до 17:00 (возможно, с 9:00 до 18:00);
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Возможности для профессионального роста;
  • Корпоративный транспорт от / до места работы.

Обязанности:

  • Изучение внутреннего и внешнего рынков продукции;
  • Поиск новых поставщиков и товаров;
  • Ведение переговоров с поставщиками;
  • Ведение логистики закупок;
  • Работа с текущими заявками и поставщиками.

Требования к кандидатам:

  • Знание русского, румынского и английского языков;
  • Опыт в закупках являются преимуществом;
  • Хорошее знание компьютерных и офисных программ.
  • Желание работать и развиваться в сфере закупок;

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер [vezi telefon]078000075 или [vezi telefon]079947888
Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Despre companie

Compania PROFMET (grupul de companii LIDER) – cel mai mare importator, furnizor și distribuitor de elemente de fixare, scule, abrazive și echipamente de protecție din țară.

Suntem o companie care se dezvoltă vertiginos și cu pași rapizi pe piața din Republica Moldova, prin lărgirea portofoliului de clienți și prin diversificarea sortimentului de produse oferite. Suntem mândri de angajații noștri, căci doar împreună cu ei ne putem dezvolta și obține succese, oferindu-le training-uri de cea mai înaltă calitate, condiții bune și sigure de muncă, implicându-i în diverse proiecte și activități.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și Vă doriți o carieră de succes într-o companie cu un înalt potențial de dezvoltare și progres, Vă invităm să analizați ofertele noastre și aplicați pentru posturile vacante care v-au trezit interes sau în care ați dori să vă manifestați competențele și abilitățile profesionale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Petricani 33
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?