Publicat Ieri

Operator limba Arabă

Informații de bază

Salariu:
600 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- Să realizeze sondaje cu diferite persoane prin intermediul telefonului
- Să înregistreze informația primită  în baza de date
- Să manifeste atitudine profesională și pozitivă la telefon

Cerințe:
- Nivel fluent de vorbire a limbii arabe
- Cunoștințe generale PC
- Persoană energică și orientată spre rezultat
- Nu se cere experiență în domeniu, compania acordă training-ul necesar

Beneficii:
- Program de lucru full-time; Luni-Vineri: 08:00-16:30
- Nivel salarial stabil, bonusuri în funcție de performanțe
- Posibilitatea de a lucra la distanţă

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail:  hr.novateam@gmail.com
Telefon: [vezi telefon]079667172

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte