Publicat Recent

Manager pentru proiect/startup internațional

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre proiect: Guidelang.md / Guidelang.ro / Guidelang.com.ua va fi o  platformă online, care unește profesori și centrele de limbi străine din Moldova, Romania și Ucraina, scopul căreia este de a ghida clientul, facilitandu-i alegerea și experiența de utilizator.

Despre candidatul ideal: Ne dorim să angajăm o persoană energică și ambițioasă cu bune abilități de management, care este capabilă să crească în 2-3 luni până la funcția de coordonator de echipă: gestionând 2-3 angajați si reușește să planifice taskurile fiecărui angajat pentru o lună/săptămână/zi, monitorizând implementarea eficientă a acestora.

Cerințe:

- Cunoștințe de bază în Marketing și PR

- Abilități de gestionare a timpului

- Abilități excelente de comunicare în română, rusă și engleză (scris/vorbit)

- Abilități excelente de comunicare, negociere și gestionare a conflictelor

- Abilități bune de copywriting și SMM (sau cunoștințe de bază în marketing)

- Experiența în vânzări și coordonare de proiecte este un avantaj

- Soft skills

Responsabilități:

- Setarea, planificarea și repartizarea sarcinilor tehnice, monitorizarea realizării acestora (designer, developer, Traffic Manager etc)

- Organizarea comunicării interne și asigurarea suportului tehnic pentru utilizatorilor platformei (asigurarea accesului în contul personal; rezolvarea situațiilor aferente)

- Efectuarea apelurilor telefonice și asigurarea comunicării eficiente dintre client și prestator

- Monitorizarea rețelelor de socializare: Instagram, Facebook, Email, Blog (scrierea articolelor tematice și/sau adaptarea acestora în română și rusă),

- Cooperarea cu agențiile de publicitate și platformele de recrutare a personalului

- Vânzarea abonamentelor, încheierea contractelor și identificarea clienților potențiali

- Planificarea și gestionarea bugetelor, contabilizarea salariilor, statistica și prognosticul vânzărilor.

Salariul va fi negociat în urma interviului.

Chiar dacă nu ai experiență anterioară, dar crezi că te potrivești descrierii de mai sus și ești gata să vii în oficiu și să începi o nouă aventură  full-time expediază CV-ul tău la adresa de email: info@guidelang.md

Despre companie

Guidelang este o companie care și-a propus crearea unui portal ce vine să ușureze și să faciliteze alegerea cursurilor de engleză în Moldova, Ucraina și România. Este vorba de un site de recenzii pentru cursuri de engleză, cu orientarea directă spre alegerea corectă a cursului – începând de la cursuri individuale până la engleza pentru afaceri, permițându-vă să alegeți prețul pe care sunteți gata să-l dați. Aici găsiți toate cursurile de limbă engleză din Moldova, Ucraina și România și o serie de filtre care vă ajută să vă decideți foarte ușor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Chisinau, Dacia 23