Publicat Recent

Merchandiser

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:
  • Cunoașterea limbii de stat și ruse la un nivel avansat (vorbit);
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Persoană orientată către rezultat;
  • Responsabil, punctual, prezentabil;
  • Experientă la un post similar sau în domeniul vînzărilor - va constitui un avantaj.
Responsabilități de bază:
  • Vizita zilnică a centrelor comerciale (unde este prezentă marfa compniei) conform graficului prestabilit;
  • Aranjarea sortimentului de mărfuri în conformitate cu standardele de merchandising, plasarea și actualizarea materialelor publicitare și a echipamentelor pentru producția publicitară;
  • Realizarea rotației mărfurilor la raft;
  • Informarea supervizorului și a reprezentantului comercial responsabil cu privire la cantitatea insuficientă a mărfurilor;
  • Participarea la formarea comenzii de către client.
Compania oferă:
  • Salariu OFICIAL de la 6000 lei brut  (salariu fix+%);
  • Program de lucru ([vezi telefon]8.30-17.30, 5 zile/săptămînă);
  • Posibililitate de lucru cu grafic de 6zile/sapt.
  • Angajare oficială cu  pachet social complet;
  • Telefon de serviciu;
  • Companie stabilă cu tendință continuă de dezvoltare, mediu de lucru activ, modern, colectiv tînăr, prietenos.

Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: hr@magnat.md">hr@magnat.md
Ulterior persoanele selectate vor fi invitatepentru interviu.

Trimite CV

Despre companie

MediaMagnat Grup (www.magnat.md), unul din cei mai mari importatori și distribuitori de jucării pentru copii, terenuri de joacă și producție gonflabilă din Moldova. Suntem de 15 ani pe piață, ne dezvoltăm în tempou stabil, anual înregistrăm o esențială creștere a cifrei de afacere, în mediu cu 20-30%, în acest context ne lărgim și ne extindem echipa.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte