Publicat  15 Aprilie 2022

Meșter pentru încărcarea cărtușelor / repararea imprimantelor

Arron Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență de lucru
  • Responsabilitate
  • Punctualitate

Condiții de muncă:

  • Lucru în birou precum și în centrul de servicii pentru clienți
  • Salariu de la 3000 lei
  • Pachet social complet
  • Program de lucru: luni-vineri 9.00-18.00; sâmbătă 10.00-16.00

Responsabilități:

  • Incarcarea cartușelor
  • Repararea imprimantelor
  • Restaurarea cartușelor

Pentru a vă programa la interviu, sunați la 068474645 sau trimiteți CV-ul dvs. la: remadmirem@gmail.com
Chișinău, Bodoni 33 intersecție cu București

Suntem un Service centru specializat în reparația tehnicii Apple, Samsung,Huawei,Asus,Xiaomi.Mai mult de 15.000 de clienți au fost deserviți în ultimii 10 ani de activitate.Astăzi suntem lideri în Chișinau , iar în curînd lideri în toată Moldova.Dacă ai ambiții de dezvoltare personala și financiare așteptăm contactele tale

Contacte

Adresa sediului central
bodoni 31
Număr de contact:
079927738
remadmirem@gmail.com