Publicat  28 Ianuarie 2022

Manager vânzări

Agritoscana SRL Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj

Responsabilități:

- promovarea produselor companiei și vînzări directe ale acestora către clienții
- stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
- identificarea și atragerea clienților noi;

Cerințe față de candidat:

- cunoașterea limbilor română și rusă;
- cunoștințe de operare PC;
- calități personale: abilități de comunicare și convingere, dinamic, spirit de inițiativă, responsabilitate;
- studiile superioare și experiența în vînzări sunt binevenite.

Compania oferă:

- salariu fix + bonusuri;
- pregătire profesională;
- un mediu de lucru activ și plăcut;
- angajare oficială în cîmpul muncii;

Despre companie

Produse sănătoase în fiecare casă

Bucătăria italiană este de-a dreptul unică. Noi, la Agritoscana, ne-am propus să aducem rețetele italiene și produsele crescute cu mult drag și dăruire pe masa fiecărei familii. Produsele noastre au ajuns în Canada, SUA și deja în Moldova.

Contacte

Adresa sediului central
V.Alecsandri 16
Număr de contact:
079000412 Roman
office@agritoscana.md