Publicat 10 Aprilie 2021
BPM

Водитель грузового автомобиля

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 3 ani
  • Educație: Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Обязанности:

  • Перевозка металлопроката и цемента в Россию и Европу.
Требования:
  • Водительское удостоверение категории С+Е;
  • Опыт грузоперевозки 3-5 лет;
  • Трудолюбие, исполнительность, пунктуальность, ответственность, чистоплотность;
  • Поддержание технической исправности автомобиля, чистоты и порядка;
  • Бережное отношение к вверенной технике.

Предлагаем:

  • Работу в крупной, стабильной, динамично развивающейся компании;
  • Конкурентный уровень заработной платы;
  • Своевременная выплата заработной платы;
  • Рейсы строго по графику;
  • Фирменная спец одежда;
  • Официальное трудоустройство в соответствии с ТК РМ;
  • Работу в дружелюбном коллективе;

Заинтересовала вакансия? Отправляйте свое СV на электронную почту hr@bpmplus.md , указав в теме письма должность, или свяжитесь с нами по номеру +373 60 419 199

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: BPM

BPM este distribuitorul exclusiv al Uzinei Metalurgice din Moldova şi reprezentanţa oficială a Combinatului de Ciment din Râbnița.

Principalele direcții sunt vânzarea produselor metalurgice laminate și a cimentului, fabricarea construcțiilor metalice și oferirea serviciilor în domeniul construcțiilor.
Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 3 ani

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?