Publicat Recent

Sef sectie adjunct

Informații de bază

Salariu:
16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:
- planificarea, organizarea și supravegherea procesului de producție;
- controlul respectării reglementărilor tehnice, disciplinei de muncă, precum și a tuturor standardelor, instrucțiunilor și procedurilor specifice activității de producție;
- asigurarea procesului de evidență;
- elaborarea dărilor de seamă.

Cerințe față de candidat:
- experiență de cel puțin 3 ani într-o poziție similară (experiența în cadrul întreprinderilor de producție constituie un avantaj);
- cunoștințe de utilizare a programului de evidență contabilă 1C;
- meticulozitate și rigurozitate în ținerea evidenței și realizarea circulației documentelor;
- dorință și capacitate de a lucra;
- onestitate.

Oferim:
- post de muncă în cadrul unei întreprinderi aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- condiții confortabile de muncă;
- salariu motivant de cel puțin 16 000 lei;
- oportunități de dezvoltare profesională în cadrul întreprinderii;
- pachet social integral;
- concediu plătit.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@cartnord.md    sau să sune la numerele de telefon: [vezi telefon]061 022 210

Trimite CV

Despre companie

CARTNORD – одно из ведущих предприятий Молдовы по продаже бумаги, картона и производству изделий из них. Наши товары и сырье для продукции поставляются из Финляндии, Швеции, Германии, Италии, Польши, Словении, России, Сербии, Индонезии, Китая, Румынии, Украины и других стран.
Мы производим качественную упаковку для товаров и поставляем ее большинству отечественных производителей товаров, а также на зарубежные рынки: Бельгия, Азербайджан, Румыния, Россия, Украина, Белоруссия и др.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte