Publicat 14 Mai 2021
Bokestijn Transport

Sofer curse internationale

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: 1800 EUR
  • Persoană de contact: Vasile
  • Număr de contact: +37379888174
  • Oraș: Chișinău
  • Educație: Medii

Cerințe: Pasaport biometric sau pasaport european, permis de conducere categoria CE.
Condiții de muncă: Full time, lucru in comunitate
Responsabilități: Punctual, responsabil, onest, predispus pentru dezvoltare.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Bokestijn Transport

    Suntem o companie cu o istorie de 25 de ani pe piața internațională de transport și logistica in Europa, cu sediul în 7 țări, peste 520 de camioane pe traseu și o echipă de peste o mie de angajati. Numele nostru de pe piață înseamnă calitate și inovație.

      Dacă vrei: siguranță, onestitate și ești deschis spre autodezvoltare a-i găsit locul perfect!

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza