Publicat Recent

Sofer curse internationale

Informații de bază

Salariu:
1 800 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Pasaport biometric sau pasaport european, permis de conducere categoria CE.
Condiții de muncă: Full time, lucru in comunitate
Responsabilități: Punctual, responsabil, onest, predispus pentru dezvoltare.

Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie cu o istorie de 27 de ani pe piața internațională de transport și logistica in Europa, cu sediul în 7 țări, peste 700 de camioane pe traseu și o echipă de peste o mie de angajati. Numele nostru de pe piață înseamnă calitate și inovație.

      Dacă vrei: siguranță, onestitate și ești deschis spre autodezvoltare a-i găsit locul perfect!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Calea Iesilor 15