Publicat  11 Noiembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Sofer curse internationale

Bokestijn Transport Chișinău Full Time 1800 EUR

Informații de bază

Salariu:
1 800 EUR
Studii:
Medii
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Cerințe: Pasaport biometric sau pasaport european, permis de conducere categoria CE.
Condiții de muncă: Full time, lucru in comunitate
Responsabilități: Punctual, responsabil, onest, predispus pentru dezvoltare.

Suntem o companie cu o istorie de 27 de ani pe piața internațională de transport și logistica in Europa, cu sediul în 7 țări, peste 700 de camioane pe traseu și o echipă de peste o mie de angajati. Numele nostru de pe piață înseamnă calitate și inovație.

      Dacă vrei: siguranță, onestitate și ești deschis spre autodezvoltare a-i găsit locul perfect!

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Calea Iesilor 15
Număr de contact:
+37378830161
jobmd@boekestijntransport.com