Publicat Recent

Frizer universal la salonul „Beauty Salon Tagaer”

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă sunteți un frizer universal de succes… dornic de permanentă dezvoltare și creștere profesională… vreți să vă faceți cunoscut talentul și vă îndrăgiți cu adevărat meseria…
Compania „Tagaer” are plăcerea să vă invite în echipa noastră ca să purtați cu mîndrie titlul de frizer universal la salonul „Beauty Salon Tagaer”.

Scopul postului: prestarea serviciilor de frizerie clienților salonului „Beauty Salon Tagaer”.

Responsabilități principale:
- prestarea la timp și calitativă a serviciilor într-un spațiu special amenajat conform tuturor rigorilor profesionale;
- executarea tunsorilor pentru bărbați, femei, copii, coafarea, vopsirea părului;
- crearea unui look personalizat cu ajutorul tunsorii pentru fiecare client;
- menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă și dezinfectarea regulată a instrumentelor de lucru personale;
- oferirea consultațiilor cu privire la îngrijirea părului și tratamentul lui.

Cerințe față de candidat:
1. deținerea calificării de frizer universal;
2. experiență de folosire a materialelor din salon (constituie un avantaj);
3. aspect fizic plăcut;
4. atitudine pozitivă, binevoitoare, deschisă;
5. bune abilități de comunicare;
6. calificare de specialist universal, experiența într-un post similar de cel puțin 1 an este binevenită;
7. studii de specialitate sau instruiri suplimentare;
8. punctualitate, responsabilitate, conștiinciozitate, abilități de lucru în echipă, atitudine binevoitoare, dorință de a lucra și a cîștiga, lipsa deprinderilor dăunătoare.
Candidații selectați vor vi invitați să susțină următoarea probă – cea a interviului!Vor avea prioritate candidații care vorbesc fluent limbile rusa și româna, sunt talentați și își îndrăgesc cu adevărat meseria.

Condiții de muncă: program de lucru flexibil.
Lucrătorii noștri tineri și energici vor fi încîntați să primească în echipă un specialist bine pregătit și cu perspective.

Dacă vă doriți o viață mai activă, mai interesantă și visați la un job care să vă aducă maximă satisfacție expediați CV-ul la dresa electronică: hr@tagaer.md">hr@tagaer.md    cu specificarea „Frizer universal”.
Telefon: [vezi telefon]078891041

Trimite CV

Despre companie

Compania - TAGAER a început activitatea în Republica Moldova în anul 1996.

  • Suntem importatori de lenjerie si a articolelor de cioraparie pentru femei iar astăzi suntem distribuitori exclusivi ai brandurilor Milavitsa si Conte.
  • Suntem angajați în vânzări cu amănuntul și cu ridicata și în prezent dispunem de o retea de magazine in Chișinău, Bălți si alte regiuni ale Moldovei.
  • In compania noastra lucreaza cu placere mai mult de 300 de angajati.
  • De 4 ani avem producerea proprie cu circa 200 angajati.
  • Producem  pijamale, lengerie, costume de casa de calitate inalta!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Mihai Viteazul 11 V