Publicat Ieri

Обвальщик мяса (Мясник) | Măcelar

Informații de bază

Salariu:
de la 11 700 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

1. Работа в нашей команде:

  •     Возможность карьерного роста;
  •     Возможность профессионального развития (расширенная программа корпоративного и индивидуального обучения сотрудников);
  •     Стабильная заработная плата и своевременная выплата;
  •     Рядом с домом;
  •     Удобное время работы.

2. Задачи нашего нового сотрудника:

  • Соблюдение стандартов компании и санитарных норм.
  • Разделка и обвалка мясных туш;
  • Производство полуфабрикатов;

3. Какого сотрудника мы хотим видеть в нашей команде:

  •      опыт работы на аналогичной должности;
  •      Знание оболочек и умение делать полуфабрикаты (колбасы, рулеты);
  •      Знание правил эксплуатации производственного оборудования;
  •      Позитивный человек, с развитым командным духом;
  •      Ответственный и вежливый.

Ждем тебя в нашей команде!

Контактный телефон: [vezi telefon]079709876, [vezi telefon]078814640, [vezi telefon]079906978, [vezi telefon]079009640,[vezi telefon]078814632

Ждем ваших резюме: hr_vmm4@ghm.md, hr_ghm7@ghm.md, hr_rc@ghm.md, hr_vmm1@ghm.md, hr_ghm5@ghm.md ,hr_ghm3@ghm.md

Oportunități:
  • salariul oficial;
  • creștere în carieră (promovare până la director de producere)
  • instruire sub îndrumarea unor mentori cu experiență;
  • locație convenabilă a magazinului
  • program de lucru flexibil;
  • reducere corporativă la prânz.
Responsabilități:
  • tăierea și dezosarea carcaselor de carne;
  • producerea de semifabricate;
  • menținerea sanitară a sculelor, spațiului de muncă, a vitrinelor;
  • designul planogramei (afișarea produsului, etichete de preț etc.);
  • respectarea regulilor de igienă sanitară.
Candidatul ideal posedă:
  • studii medii sau speciale (avantaj, dar nu e obligatoriu);
  • 1 an experiență de lucru într-un post similar (avantaj, dar nu e obligatoriu);
  • cunoștințe de dezosare a carcaselor și a părților de carcasă de toate tipurile (avantaj, dar nu e obligatoriu);
  • capacitatea de a produce semifabricate (cârnați/mici, rulouri, marinături, etc.);
  • cunoașterea regulilor de funcționare a echipamentelor de producere.
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Uniformă

Program flexibil

Ajutor căsătorie, naștere copil

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Despre companie

Velmart /Green Hills este o companie de Retail, cu o echipă de peste 1000 de specialiști calificati si oportunitati de crestere in cariera.

Instruim gratuit începătorii, Velmart / Green Hills oferă propriile resurse, astfel încât fiecare angajat sa primeasca cunoștințele și abilitățile necesare pentru dezvoltatrea profesionala. Tot de ce aveți nevoie – este dorința de a munci, dezvolta și orienta spre rezultat.

Velmart / Green Hills opteaza pentru indeplinirea tuturor cerintele de remunerare a muncii, fiecare minut este inregistrat si platit, acordam o importanta deosebita muncii tale si o recompensam pe masura !

Velmart / Green Hills este o companie inovatoare care utilizează activ tehnologiile moderne, procesele sunt automatizate în așa mod încât lucrul Dvs. să fie cât mai productiv.

De ce lucrători avem nevoie? De oameni ambițioși si orientate spre rezultat!

De cei ce-și doresc creșterea și dezvoltarea profesională.

Apreciem candidatii cu spirit de echipă si orientati spre succesul companiei !

Un job bun te cauta ! Opteaza pentru Velmart / Green Hills!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte