Publicat  02 Iulie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Комплектовщик товаров Распределительного Центра

Velmart / Green Hills Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Работа в нашей команде – это:

  • возможность карьерного роста ;
  • возможность профессионального развития (развернутая программа корпоративного и индивидуального обучения сотрудников);
  • cвоевременная выплата заработной платы ( от 6400 лей);
  • обеспечение корпоративной одеждой;
  • бесплатные обеды.

Задачи нашего нового сотрудника:

  • комплектует товары  на основании задач;
  • принимает  товары по количеству и качеству;
  • отгружает  товары и возвратную  тару;
  • контролирует  хранение товара в соответствии с установленными нормами.

Какого  сотрудника мы хотим видеть в нашей команде:

  • со средним  специальным  образование;
  • с опытом работы на складах (желательно);
  • аккуратный;
  • исполнительный;
  • пунктуальный;
  • трудолюбивый;
  • с хорошей физической подготовкой.

 Присоединяйся к нам!

Ждем Ваше резюме по эл. адресу:  hr_rc@ghm.md

Звоните по тел.: 078814640

Oferim lucru interesant într-o companie de succes, salarii decente, dezvoltare profesională și oportunități în carieră.

Velmart / Green Hills oferă angajaților posibilitatea de a influența în mod independent mărimea câștigurilor sale.

Pentru majoritatea funcțiilor din rețeaua noastră, a fost generat un sistem care determină dependența remunerării față de rezultatul activității. Aceasta înseamnă că munca Dvs. va fi bine plătită.

Instruim  gratuit începătorii. Velmart / Green Hills oferă propriile resurse, astfel încât noii angajați vor primi cunoștințele și abilitățile necesare pentru lucru. Tot de ce aveți nevoie – este dorința de a munci, dorința de a vă dezvolta și orientarea spre rezultat.

Oportunitatea de a lucra într-o companie modernă.

Velmart / Green Hills este o companie inovatoare care utilizează activ tehnologiile moderne. În toată rețeaua funcțiile de frunte sunt automatizate, în așa mod încât lucrul Dvs. să fie cât mai confortabil și productiv. De ce lucrători avem nevoie?

CĂUTĂM oameni ambițioși, cu scop, care lucrează pentruobținerea rezultatului.

Îi preferăm pe CEI ce-și doresc creșterea și dezvoltarea profesională.

Îi apreciem pe CEI care știu să lucreze în echipă și sunt gata să depună efort pentru un succes comun.

Foto și video

Contacte

Adresa sediului central
or.Chisinau, str. Columna 170/3
Număr de contact:
+37378814640
HR_RC@ghm.md