Publicat azi

Комплектовщик товаров Распределительного Центра

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Работа в нашей команде – это:

  • возможность карьерного роста ;
  • возможность профессионального развития (развернутая программа корпоративного и индивидуального обучения сотрудников);
  • cвоевременная выплата заработной платы;
  • обеспечение корпоративной одеждой;
  • бесплатные обеды.

Задачи нашего нового сотрудника:

  • комплектует товары  на основании задач;
  • принимает  товары по количеству и качеству;
  • отгружает  товары и возвратную  тару;
  • контролирует  хранение товара в соответствии с установленными нормами.

Какого  сотрудника мы хотим видеть в нашей команде:

  • со средним  специальным  образование;
  • с опытом работы на складах (желательно);
  • аккуратный;
  • исполнительный;
  • пунктуальный;
  • трудолюбивый;
  • с хорошей физической подготовкой.

 Присоединяйся к нам!

Ждем Ваше резюме по эл. адресу:  hr_rc@ghm.md

Звоните по тел.: [vezi telefon]078814640

Trimite CV

Despre companie

Velmart /Green Hills este o companie de Retail, cu o echipă de peste 1000 de specialiști calificati si oportunitati de crestere in cariera.

Instruim gratuit începătorii, Velmart / Green Hills oferă propriile resurse, astfel încât fiecare angajat sa primeasca cunoștințele și abilitățile necesare pentru dezvoltatrea profesionala. Tot de ce aveți nevoie – este dorința de a munci, dezvolta și orienta spre rezultat.

Velmart / Green Hills opteaza pentru indeplinirea tuturor cerintele de remunerare a muncii, fiecare minut este inregistrat si platit, acordam o importanta deosebita muncii tale si o recompensam pe masura !

Velmart / Green Hills este o companie inovatoare care utilizează activ tehnologiile moderne, procesele sunt automatizate în așa mod încât lucrul Dvs. să fie cât mai productiv.

De ce lucrători avem nevoie? De oameni ambițioși si orientate spre rezultat!

De cei ce-și doresc creșterea și dezvoltarea profesională.

Apreciem candidatii cu spirit de echipă si orientati spre succesul companiei !

Un job bun te cauta ! Opteaza pentru Velmart / Green Hills!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte