Publicat  23 Septembrie 2022

Cofetar

Franzeluța Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea postului: pregătirea cremelor, ornarea torturilor cu cremă şi alte elemente.

studii, cunoştinţe: medii speciale de cofetar

altele: graficul de muncă în 2 schimburi

schimbul I - 07:00-15:00;
schimbul II - 15:00-23:00.

Modul de aplicare: s.personal@franzeluta.md; (022) 853-481, (022) 853-482, (022) 853-484

Adresa locului de muncă: MD-2032, mun. Chişnău, str. Sarmizegetusa 30

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Sarmizegetusa, 30
Număr de contact:
(022) 85-34-84
s.personal@franzeluta.md;