Sunt dornică de lucru( pentru luna Iulie în special), mă integrez ușor în echipa, îmi place să lucreze cu clienți, îndeplinesc orice cerință, fiind elevă, aș dori să acumulez experiență si să mă dezvolt în lucru
Am activat în centrul prietenos tinerilor Yk botanică timp de 1 an ca voluntar
Învățarea unor lucruri noi, sport și activați în aer liber