Недавно опубликовано

Angajare designer de interior

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Biroul de arhitectură și design de interior Polyart Design anunță post vacant - se angajează designer de interior.

Sarcinile specialistului vor include:

  • Plecare către clienți și luarea măsuratorilor;
  • Sondaj cadastral al spațiilor;
  • Crearea de concepte bidimensionale de proiect (colaj, schiță, creion), proiectări și imagini tridimensionale fotorealiste;
  • Dezvoltarea proiectelor tehnice;
  • Coordonarea proiectului cu directorul de artă și managerul de proiect;
  • Prezentarea proiectelor către clienți și argumentarea deciziilor;
  • După caz, supravegherea proiectului în faza de implementare.

Polyart Design va evalua solicitantul:

  • cu studii superioare de specialitate (în domeniul designului interior, arhitectură);
  • cu experiență în domeniul ingineriei și proiectării;
  • cu abilități creative dezvoltate;
  • cu dorință de a crea proiecte de diferite stiluri;
  • suficient de organizat și responsabil pentru a duce lucrurile la final și atent la detalii;
  • cu abilități de proiectare de succes în 3DS MAX, V-ray, Photoshop, AutoCad; este utilă cunoașterea SketchUp, Corel Draw, Adobe Ilustrator și altele.
  • capabil să respecte termenele limită.

Compania Polyart Design:

  • salariu competitiv în funcție de nivelul profesionalismului;
  • toate echipamentele tehnice necesare pentru a implementa cele mai incredibile idei;
  • o muncă creativă într-o echipă în care toată lumea se respectă, apreciază ideile și contribuția fiecăruia la o cauză comună.

Pașii de aplicare la postul vacant de designer interior:

Echipa Polyart Design va studia toate proiectele prezentate și calitatea lucrărilor tridimensionale, iar cei mai buni vor fi invitați la un interviu.

Poți afla mai multe despre studioul nostru aici: https://polyart.design/ro/ sau sună la numărul de telefon +[показать номер]373 69 342561.

Отправить резюме

О компании

POLYART DESIGN STUDIO founded by designer Daniel Trifan, is based on the fields of residential architecture, interior design and design. Every project we make has a unique character, a correct structuring of simple things but which influence the way of life.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?