Опубликовано вчера

Lectori practicieni - elaborarea jocurilor Unity (Profesor)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul STEP IT Academy Moldova existent

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă
  • Experiență practică in domeniul corespunzător
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj

Cunoștințe și experiență:

  • Elaborarea jocurilor: Unity

Ce oferim :

  • Program de lucru part-time;

(posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate)

  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă
  • Munca într-un mediu profesional și dinamic
  • Colectiv prietenos
  • Salariu atractiv
  • Angajarea oficială

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: infomd@itstep.org">infomd@itstep.org, cu mențiunea în subiectul mesajului „Lectori practicieni - elaborarea jocurilor Unity // delucru.md”.

Telefon:  [показать номер]022-85-46-81http://itstep.md

Persoană de contact: Irina Pascari, Larisa Rusu

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Comunicare clară și eficientă Comunicare tehnică și non tehnică Creativitate Empatie Entuziasm Gândire critică Lucru în echipa Motivație C# (C sharp)

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Частное медицинское страхование

Гибкий рабочий график

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

STEP IT Academy Moldova este o instituție de învățământ internațională, specializată pe formare în domeniul IT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, bd.Decebal 139, etajul 3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?