Недавно опубликовано

Bucătar

Основная информация

Зарплата:
13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Apreciem seriozitatea, inițiativa și dorința de a se angaja pe termen lung.
  • De preferat cu experiență în domeniu.

Condiții de muncă:

  • Orar de lucru: 8-18, 4-6 zile lucrătoare, 330 lei/zi. Pot fi zile libere în cursul săptămânii și weekend-uri lucrătoare, în dependență de comenzi.
  • Achitarea se face în dependență de câte ore lucrătoare se acumulează pe parcursul unei luni. Dacă se lucrează suplimentar, se achită extra.

Responsabilități:

  • Bucătarul pregătește bucatele pentru conferințe, catering, ocazional banchete.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV sau să telefoneze la [показать номер]0784 000 88.

Отправить резюме

О компании

Miniunea noastră este să asigurăm desfășurarea cu succes a oricărui tip de eveniment, prin crearea valorii pentru client, abordarea individuală și flexibilă a fiecărui proiect, instruirea constantă a echipei și receptivitate față de cerințele pieței, în condiții de maximă responsabilitate socială și de business.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?